Proste odpowiedzi na pozornie trudne pytanie - skąd wziąć pomysł na biznes? Wiele osób wykłada się na tym prostym pytaniu i nigdy nie realizuje swoich marzeń szukając tego jednego, jedyneg pomysłu jak igły w stogu siana. Tymczasem jest kilka lifehacków, które pozwolą Ci ruszyć w przyg .

Wasze komentarze:


[12] Skąd wziąć pomysł na biznes? ODP: To proste :)

- Kiedyś pisało do mnie mr gugu chyba na insta😂😂😂😃
- Czekam na więcej Kuba :)
Np.jak pozyskać dobrego/odpowiedniego wspólnika, a właściwie skąd.

Pozdro!😊
- Ja bym wszedł tu na stronę connectlublin.pl, jak dla mnie ok.
- Wartościowy materiał i ciekawy kanał 👍 innym pomysłem są też ➡ certyfikaty dla firm jak https://laur-wiarygodnosci.eu/ ⬅ Generalnie pomysłów jest wiele natomiast mianownik jest jedne PRACA 😀
- oryginalne
https://www.instagram.com/trykot_bags/
- Zrob mi przelew na 100 tyś zl. Jestem zdrowy, pracuje, splacam kredyt. Ale nigdy nie miałem takich pieniędzy. Chce zobaczyć jak to jest sprawdzac konto a tam 100tys a nie debet :)
- Z przyjemnością zasubskrybuję kanał.
- Jaki koszt tego S7? Sam myślę o S5, może nagrasz jakiś film o leasingu?
- Wszystko ok ale marka, którą stworzyłeś (Mr. Gugu...) w zasadzie nie wyróżnia się niczym szczególnym na pierwszy rzut oka na tle konkurencji (nie patrząc na wewnętrzne relacje i struktury). Nadruki na odzieży (w tym fullprinty) były podejrzewam jeszcze przed tym jak stworzyłeś swoją firmę Kuba. Czy zatrudnienie grafików do tworzenia wzorów to był klucz do sukcesu? (ahh graficy, sam nim jestem...) Popraw mnie proszę, jeśli się mylę. Poza tym uważam jak osoby poniżej - bardzo dobry mówca.
- Cześć , pomyślałem ze przejdziemy od razu na Ty , bo będzie prościej , nie myślałeś nad organizacja spotkań ze studentami ? W dużym w maluchu wspominałeś ze chciałeś być kiedyś wykładowca , wspaniałe się Ciebie słucha , według mnie brakuje takich inspirujących ludzi na uczelniach , sam studiuje zarządzanie na UJ w Krakowie , myśle o wlasnej firmie , nie chce pracować całe życie na produkcji jestem już na 3 roku , ale na uczelni dosłownie brak inspiracji , brak takich ludzi jak ty zorganizowanie takiego spotkania byłoby czymś mega fajnym👌
- Nagraj jak latwo dobrze zarabiac
- Witaj Kubo.Rzeczywiście Twoje filmy przyciągają uwagę,daja wiedze i przyslowiowego kopa do założenia własnego biznesu. Dzisiaj przypadkowo trafiłem na Ciebie oglądając "Duży w maluchu".Bardzo się cieszę z tego faktu.Podziwiam ludzi którzy odważyli się rzucić etat,studia i robić coś dobrego,tworzyć coś mega fajnego dla ludzi i przy okazji na tym zarabiać.Sam chce dołączyć do tego grona i w związku z tym również miałbym do Ciebie kilka pytań.Mam super pomysł na biznes,może bardziej produkt(skierowany do kierowców samochodow).Nie mam pojęcia jak się za to zabrać.Dobrze by było mieć uczciwego wspólnika.Uwazam że ten produkt byłby hitem na skalę międzynarodową.
- Ciekawa mowa i piękne tło 🙂👍
- Kuba, w opisie masz literówkę. W zamian, podaj email do siebie, miałbym kilka pytań :)
- super mowa.
A może coś o reklamowaniu swojego biznesu aby przyciągnąć więcej klientów lub jak konkurować z internetem ;)
Pozdrawiam
- Audi piękne i super gadasz o biznesie
- Jest Pan świetnym mówcą. Słucham jak zahipnotyzowany, świetna robota
- Cześć !
Wszystko co mówisz jest naprawdę bardzo ciekawe.
Niestety nasz rząd jak i Państwowe jednostki organizacji robią wszystko żeby takie osoby zniszczyć jeszcze w zarodku :)
Czasami pomysły prostych osób które nie mają wielkiego kapitału początkowego a nawet małego, często myślą o założeniu firmy ale boją się, że przez swój błąd mogą narobić problemów najbliższym ( oczywiście wiem, że jest to też zaleta w postaci "kopa" "musi się udać" )
- Dzieki za filmik pozdrawiam z Tychów 👌😁