Jak zacząć biznes bez pieniędzy na start w 2020 roku? Pokazuję 6 świetnych pomysłów na wystartowanie z własnym interesem, gdzie nie musisz mieć wkładu własnego, a odpowiednio prowadząc tę działalność możesz bardzo szybko zacząć dużo zarabiać. 👍 JAK NAPISAĆ KSIĄŻKĘ? http:/ .

Wasze komentarze:


6 Pomysłów na Bardzo Dochodowy Biznes - Bez Wkładu Własnego

- Porady typu, zrób jedna czekoladę i ja sprzedaj potem zrób dwie i je sprzedaj, kolej na 3 itp aż zbudujesz corpo. Nie wspomniałeś w tym wszystkim o konkurencji i przesyconym rynku, zastąpiłeś to słowem "bądź dobrym w tym co robisz". Nie chce pusto krytykować, ale sam temat nie ogarnięcia na kilkunastu minutowym filmie, ot takie moje zdanie.
I żeby nie było, nie szukam pracy ja ją daje i powiem, że jest to naprawdę trudne. Pomijając jak ktoś trafi (zazwyczaj przez przypadek) na biznesowy diament, ale te też można znaleźć w naturze chodzi i tu nie jest to łatwe i nie każdemu się udaje. Pozdr .. www.esalp.pl poradnia logopedyczna.
- Trochę ten złoty handel w tej formule jest śliski. Skoro firma X myśli, że to Ty jesteś wykonawcą i prawda wyjdzie na jaw, to od razu stracisz zaufanie. To raz. Po drugie - będziesz musiał dać jakąś gwarancję na produkt. Prędzej poszedłbym w innym kierunku. Znam dobrych programistów frontend, backend, grafików i specjalistów od SEO, więc ja jako firma koordynuję jakiś projekt, pilnuję, żeby klient był zadowolony, ale od pracy technicznej mam odpowiednich specjalistów. Albo - zajmuję się szukaniem klientów na dany produkt i od tego biorę prowizję.
- Tu też wejdźcie sobie http://kompaniarolna.pl/ strona firmowa, może też być przydatne.
- Kiedyś 200 zł to się lekką ręką rzucało na obiad z klientem jednorazowo teraz za niewiele 2 razy tyle to kobiety dzieci rodzą.. o tak się porobiło.
- Chcialabym sie z Tobą skontaktować w sprawie współpracy? Mogę prosić o e-mail?
- A ja polecam pranie tapicerki jako sposób na dodatkowy zarobek a nawet jako jedyne [i to nie małe] źródło utrzymania- jak to jest w moim przypadku. Pozdrawiam.
- A kopanie kryptowalut
- Chciałabym zobaczyć filmik "jak zacząć" np. W branży budowlanej. Jak wejść na rynek. Od czego zacząć aby zyskać a nie stracić
- Co nieco o outsorcingu: Adrian fajnie że wspomniałeś o lekarzach i ich freelancowaniu. Pzrepracowani , żle wykonujący swoją pracę. Pracuje w wielkiej firmie z branż FCMG i outstorcing jest korzyścią tylko na początku na papierze. Potem się okazuję że firma outsorcingowa zatrudnia często pracowników beż doświadczenia , wymaganych szkoleń są generowane straty, wypadki , przestoje. Pracownicy takich firm nie są kompletnie w żaden sposób zmotywowani trzreba ich zatrudniać wiecej, potrafią zastrajkowac z dnia na dzień bo przeciez są na śmieciowych umowach. Wiele firm ma klapki na oczach i nie docenia że przywileje i dobra pensja to siła nie do przecenienia. Firmy zewnętrzne i cały freelancing to nic dobrego . Choc rozumiem że wam pracowdawcom marzy sie traktowac czlowieka jak smiecia
- Co myślisz o zamiarze produkcji płytek ceramicznych????🤔
- bez wkładu pieniędzy ale wkład wiedzy i umiejętności bezcenny w przeciwnym wypadku ...
- Jak znaleźć klientów w tych firmach? Jak ich pozyskać żeby pomysł był pewny?
- Najlepiej jest zacząć zarabiać na zleceniach online, bo każdy początkujący jest w stanie tak zarabiać bez nie wiadomo jakich umiejętności, sam tak zaczynałem i zlecenia po 300 zł były spokojnie. Dla osób co mają trochę pieniędzy na inwestycje i chcą poważniej zarobić to polecam handel na walutach, towarach itp przy użyciu giełdy co za nas robi analizy i przedstawia co mamy kupić lub sprzedać. Generalnie polecam poczytać bloga Kejti (najlepiej w google wpisać blog kejti) gdzie autorka bloga pisze tam właśnie jak można w taki sposób zarabiać i sama przedstawia jakie ma efekty i zarobki. Można się nieźle dziwić ;) Ja na chwilę obecną poza właśnie takim handlowaniem na giełdzie zarabiam jeszcze na programach afiliacyjnych i też jest spoko zarobek, ale musimy mieć już wtedy swojego bloga ;)
- Facet uzywaj polski jezyk PolCy nie gesi swoj język mają nietrzeba polski język kaleczyć obcymi słowami lub zwrotami będzie to swiatczyć lepiej o Tobie.
- Genialne!
- Cóż napisać
Materiał się podoba !
:-)
- Same konkrety, takich ludzi nam trzeba na tym YouTubie :)
- Panie Adrianie, myślę nad zamówieniem Pana autorskiego systemu jak napisać książkę, trochę w życiu pisałem, jednak nic z tym nie zrobiłem dalej. Moje pytanie czy podaje Pan w swoim opracowaniu informacje, jak po napisaniu książki lub ebooka ją sprzedawać? Np na jakim portalu/ czy stronie dodać aukcję sprzedażową i jak to zrobić? Bo wydaje mi się, że tutaj miałbym największy problem. Pozdrawiam
- Cześć. Od dłuższego czasu oglądam Twoje filmy i bardzo podoba mi się ich treść. Czasem nawet Cię hejtuję, ale tylko wewnątrz mojej głowy. Dzięki za porady, książki i wszystko inne. Dziś zdecydowałem się zostawić pierwszego lajka, suba i dzwoneczek oraz zakupić kilkanaście książek, które dzięki Tobie mam zamiar przeczytać. Pozdrawiam serdecznie.
- Adrianie widzimy że kanał się rozrasta jak chodzi o widzów. Jakich mechanizmów stosujesz do jego promocji ?
- Wartościowy materiał, ciekawie nagrany materiał! Pozdrawiam!