Cześć. Dziś krótki film z zaprawiania pszenżyta. - Kinto Duo 1,5l/1t - Systiva 1l/1t - Dr Green Prime 200g/1t Rabat na zakupy w sklepie AgroJD wpisując kod :KULAGROJD07 agrojd.com W dalszym ciągu aktualny jest rabat na Zbiorniki ON RSM i H2O Kingspan #Kula #JohnDeere #JestRolnikJestŻyw .

Wasze komentarze:


Doprawiamy materiał siewny!/ Kula

- 4:52 co należy przerobić żeby zaprawiać zboże w mieszalniku?
- nie ma to jak w betoniarce zapprawiać :D
- Tu też można doczytać http://www.jednostkairodzina.pl/psychoterapeuta-dla-mlodziezy-lublin.html jak uważacie, ja sądze że jest ok.
- Kula,
Dalej będziesz leciał z standardowym opryskiem pod przenice ? Czym zastąpić glean ? Ponoć nie ma go w tym roku
- polecam film hektar wiedzy o zaprawach tam wszystko macie jak na tacy podane
- A ja 3 worki zboza i 5 litry zaprawy w betoniarkę i wymieszane w mig
- To zboże kfalifikowanego hodowlane jest takie same jak te co za prawisz
- Kinto plus i systiva ,a ile wody?
- Podobną konstrukcje mam, lecz na górze u wylotu z żmijki zamontowane dwie dysze opryskiwacza, do których podawana jest ciecz robocza przez pompe tłoczkową 12v przy ciśnieniu około 5 bar. Powoduje to dobre rozpylenie i pokrycie ziarna.
- Całkiem fajnie to idzie
- Wojtek tu wygląda jakoś młodziej hehe ale wracając do tematu to efekt po systivie jet bardzo dobry ale mimo to kwalifikat bez systivy który się męczył i tak sypał lepiej wiec wniosek kwalifikat + systiva = dobry Plon , zawsze własne masienie u mnie wyglądało lepiej niż kwalifikat ale tylko wyglądało pozdro
- U WojKepa to bracia czy ojciec z bratem?:p
- Czy polecasz pszenzyto rotondo
- Ja mam zmijke chyba fi 100 o długości 6m na początku zmijki jest opryskiwacz ręczny z zaprawą i ładnie zaprawia i wydajność zdecydowanie większa jak tym mieszalnikiem
- 2:35 jak Panoramix z Asterixa i Obelixa
- W tym roku również próbuję greena na 1 tonę i zobaczę czy wschody będą takie równe jak jest napisane na etykiecie.Zaprawiałem ogólnie Astepem(został mi z tamtego roku),a reszta Beret Star.W tamtym roku zaprawiałem również część nasion Systivą,ale różnicy miedzynią a Beretem nie zauważyłem,poza ceną.Kiedy planujesz zasiewy pszenżyta i pszenicy?Terminy siewu powywracały się do góry nogami,jeśli chodzi o rzepak w tym roku.
- Ile takie zboze zaprawione moze lezyc
- To opłaca się w końcu zaprawiać czy kupować nowy materiał? 😝
- 3:10 a czwarty za to wszystko będzie płacił :-P
- Konkurencja dla Krzyska? ;)
- Najstarszy ze wszystkich- emeryt potrzebuje już podparcia. Proszę mu się nie dziwić 🤷‍♀️😂🤦‍♀️