Kopiowanie cudzych pomysłów biznesowych z listy? Nie tędy droga. Cudze pomysły na biznes, rzadko będą dopasowane do Twojego indywidualnego charakteru. Lepiej dojść do własnego modelu samodzielnie. Krok po kroku. Wiem, że stworzenie własnego pomysłu na biznes u progu lat 2020, może się .

Wasze komentarze:


Pomysł Na Biznes 2021 - NAJWIĘKSZY BŁĄD w Myśleniu o Interesach - [Jak Zarobić Pieniądze]

- Biorąc pod uwagę nadchodzący kryzys i dazenia do coraz większej roli państwa w gospodarce, w ogóle nie ma większego sensu zaczynać biznesu. Sorry że wam podcinam skrzydła, ale obawiam się że nie jestem pesymistą a realistą.
Przy rosnącym bezrobociu i cenach, ludzie będą się skupiali na podstawowych wydatkach jak żywność, nie na hobby jak jeździectwo.
Inwestować w konie? Raczej tylko w te na kiełbasę. Pozdro :)
- Cześć Tomku. Myślę , że koncepcja Agaty to jakaś opcja aczkolwiek ta branża ma też sporo innych gałęzi których można się złapać.
Zaznaczam iż nie jestem specjalistą w dziedzinie konnej to jakby towarzyszy mi od dziecka.
Bliska mi osoba prowadzi obecnie jedną z większych w Polsce hodowli koni trakeńskich która liczy na ten moment około 100 szt.
Cały interes od wielu lat jest prowadzony na granicy opłacalności z wielu względów.
Zamysł był taki aby sprzedawać 2-4 letnie okazy jako konie rekreacyjne oraz do jazdy na co dzień a także z myślą o zawodach konnych.
Niestety przez słabą organizację wewnątrz hodowli zasięg sprzedaży koni jest kiepski a wręcz nikły .
Konie często sprzedawane są za pół darmo lub w cenie odchowania ale idea właściciela hodowli który non stop jest zajęty pracą nad utrzymaniem stada wybiega ponad to ponieważ wieży
iż kiedyś przyjdzie dzień w którym jego praca zostanie wynagrodzona . Myślę że w tej branży brakuje zdecydowanie ludzi którzy znając podstawy i bolączki danego tematu będą w stanie w sposób merytoryczny i kreatywny pchnąć takie stadniny do życia i znaleźć sposób aby promować takie miejsca , znaleźć metody aby konie były sprzedawane z zyskiem dla właściciela oraz dla pośrednika w kraju jak i za granicą . Według mnie w wielu takich miejscach brakuje profesjonalistów od marketingu którzy często nie są w stanie w sposób dostateczny sprzedać swojego produktu .
Przykładem może być moja znajoma która kupiła klacz za 7 tys od hodowcy z pomorza , po pewny, czasie okazało się że matka owej klaczy reprezentowała kraj na olimpiadzie i jest warta 200 tys , bynajmniej tyle zapłacili pierwsi chętni którzy złożyli ofertę a podejrzewam że mogła być warta o wiele więcej . Wystarczyło w internecie sprawdzić linie genetyczną aby wzbogacić się w szybkim tempie . Metod aby zarobić w tej branży jest wiele i myślę że młoda , kreatywna osoba znajdzie sposób aby znaleźć wspólny język z hodowcami którzy sprzedają swoje okazy z przymusu za nie duże pieniądze często na skutek nie wiedzy i braku profesjonalnych narzędzi . Wszystko w twoich rękach Agata . Trzymam kciuki !!!
- A tu może zerkałeś recovery icomfix.pl mam nadzieje że pomogłem,