16 pomysłów na biznes na wsi na 2020 rok - większość z tych pomysłów nie wymagają inwestycji. Zobacz wszystkie filmy z pomysłami na biznes i subskrybuj ten kanał, żeby zobaczyć inne filmy w tej tematyce. Kontakt ze mną: pawel.lezoch@gmail.com https://pawellezoch.pl Pierwsze pomysły .

Wasze komentarze:


Pomysł na BIZNES na wsi - pomysły na biznes 2020

- kurna felczer
- Aktor kukielkowy
- Więcej macie na tej stronie https://relingi.com/, doczytać i zobaczyć warto.
- Stolarz
- Szewc
- Wypriwadzanie psa
- Sprzedawać plyty z grami
- Coś dorobić na bajkach tak parę złoty ale biznes to raczej nie :)
- Wszystkie mini biznesy które są przedstawione na filmie i w komentarzach muszą spełnić jeden warunek.

Brak podatków oraz kasa duża na start.

Tylko wtedy przetrwają!!!!
- Niemueszkasz na wsi wogóle wieś tak nie wyglą da jak opowiadasz i polecasz robić coś co nie robi się na wsi
- Import papierosów z białorusi i sprzedarz w kraju czysty zysk,
- Po prostu zrób coś, co przyniesie Ci pieniądze podczas snu, bez względu na to, jak mało.  Pandemia to doskonały sposób na otworzenie oczu, aby naprawdę zobaczyć, jak może wyglądać życie bez zwykłego strumienia dochodów i każdy musiał siedzieć w domu.  Cóż, nigdy tego nie czułem, ponieważ zainwestowałem w firmę handlową, w której zarabiam 4 cyfry tygodniowo.  Najlepsze, co można zrobić dla siebie, to inwestować więcej i wydawać mniej.
- Gościu 😅
- Hodowla kilku koni i szkółka jazdy konnej lub terapia dla dzieci z zaburzeniami, zimą kuligi.
- Znam się na uprawie ekologicznej. Tylko, że nie jestem ze wsi i nie mam pola. Dzierżawa odpada bo za wysoka. Umiem też robić wędliny i kiełbasy. Obecnie mieszkam w Anglii ale za 2lata wracam do Polski. Jeśli jest tu ktoś z Lublina kto ma dosłownie kawałek działki gdzie możnaby wędzić wyroby to prosze o kontakt pod komentarzem. Jeśli jest tu ktoś kto interesuje się ekologiczną uprawą warzyw to też chętnie nawiąże kontakt z taką osobą z Lublina lub bliskiej okolicy. Pozdrawiam
- Burdel
- W teorii dobre ale to na tyle
- Mam warsztat na wsi , własny teren trochę maszyn stolarskich, ale nie znam się na stolarce. Myślałem o uruchomieniu jakiejś produkcji. Nie mam wiedzy, nie znam rynku. Macie jakieś pomysły?
- A ja polecam pranie tapicerki jako sposób na dodatkowy zarobek a nawet jako jedyne [i to nie małe] źródło utrzymania- jak to jest w moim przypadku. Pozdrawiam.
- Doceniam chęci, ale na pewno nie jesteś wieśniakiem :)
- Rolnictwo i produkcja żywności to dość oczywisty pomysł, ale ciężka praca jest non stop, szczególnie przy zwierzętach ;)
Chyba najbardziej opłacalna praca na wsi to praca zdalna :D