ZAJRZYJ NA IG - tam publikuję CODZIENNIE: ➡️ Instagram: https://www.instagram.com/damianolszewski.official/ ➡️ FanPage: https://www.facebook.com/damianolszewskiczystyzysk/ ➡️ Kontakt biznesowy: wspolpracazdo@gmail.com ➡️ Podcast: https://open.spotify.com/episode/1GkDvbhtYQhbsTakoSo .

Wasze komentarze:


POMYSŁY na ZYSKOWNY BIZNES w 2021💲*z Profesorem*

- Kochani,
Przede wszystkim - Życzę Wam wszystkiego co najlepszego w Nowym 2021 roku! 😉 Dużo zdrowia i pieniędzy!

Oby ten rok był trochę mniej szalony od poprzedniego i oby moje nowe pomysły i produkcje przydały Wam się jeszcze bardziej niż poprzednie 🙌

Te 2 tygodnie przerwy były mi bardzo potrzebne, żeby nabrać odrobiny dystansu, odpocząć i zdecydować co dalej, bo sporo dzieje się u mnie również poza życiem przed kamerą ✌️
Poukładałem trochę lepiej procesy w firmach i wracam z nową energią 😄

Jak widzicie, odrobinę zmieniliśmy styl prezentacji i zdecydowałem się na nową oprawę muzyczną.
Potrzebowałem w tym wszystkim trochę świeżości, chętnie się dowiem jaki jest w tym Wasz odbiór zmian! 🤔
PODZIELCIE się opinią poniżej i mam nadzieję, że widzimy się w kolejną niedzielę o 12! 🙂🙌
- Bardzo ciekawy odcinek! Chociaż z 1 nie mogę się zgodzić. Jeśli chodzi o korepetycje dla dzieci i młodzieży, to jako wieloletnia korepetytorka mogę zdecydowanie stwierdzić, że jeszcze takiego ruchu w interesie nie miałam, jak tez czas pandemii. A to z kolei dlatego, że wciąż daję lekcje "na żywo", nie online. Człowiekowi (czy dziecku, czy dorosłemu) wiele rzeczy trzeba wytłumaczyć "jak krowie na rowie", pokazać palcem, czego lekcja online nie jest w stanie zapewnić. A! Dochodzi do tego również możliwość skupienia i świadomości, że jest się na lekcji, a nie w dresach u siebie w pokoju, w którym się nie tylko śpi, ale i bawi, gra na komputerze itd... To nie jest przestrzeń do nauki z nauczycielem. :)
- A tu może zerkałeś https://seo4export.pl/ - też tak sądze.
- Ale fajny wstęp 🤣
- Wybieram najpierw odcinek ,,B” a jako kolejny ,,A” 👊
- O co chodzi z tymi łapkami w górę? Jestem nowa na tej stronce, pozdrawiam :)
- Z argumentacją poproszę jakby jeszcze odcinek się nie ukazał. Pozdrawiam!
- Drapieżniki są inteligentne dlatego że jadły mięso . Nie dajmy się zwariować i zawegetować
- Kiedy będzie materiał o dropshippingu? 😀
- A weź nagraj coś takiego jak będę w odpowiednim wieku
- A marka osobista prowadzącego jest ogromna jeśli chodzi o biznes
- 6:52 - 9:05
Damian, bardzo Cię proszę. Ten kanał jest o biznesie, a biznes jest dla zysku. Biznes nie jest po to, żeby chronić środowisko (chyba, że to przynosi wielkie zyski).
- Tak słucham tego i zastanawiam się którą uliczkę w Chinach by Pan sprzątał wygłaszając swoje teorie ekonomiczne za kasę. Świat ograniczył zużycie energi poprzez likwidację kopalni gaz/węgiel o 17,5 MWatt w tym roku a Chiny podwyższyły o 32MWatt a w planach mają do 2030 osiągnąć pułap 240 około. Pomimo rozmów gdzie podjęli się ograniczania używania węgla do potrzeb energetycznych , to kto ich zmusi ? jak cała europa produkuje u nich. Po drugie Wszystko co EKO to coraz gorszej jakości towary czy to spożywcze czy użytku codziennego, każdy kto kupuje wie jak co smakuje lub jaką ma trwałość, tu nie będę nawet musiał tłumaczyć Eko-chleb podczas wojny w angli na kartki był mieszany razem z trocinami. Zdrowa herbata zamiast liści, łodygi a ubrania ze sztucznych materiałów kosztują więcej środowisko nnaturalne niż materiały czy skury zwierzęce. Wszyscy już ludzi mają za debili? Mleko bierze się od kartonu ?Każdy lekarz powie że aby żyć zdrowo należy kożystać z naturalnego pożywienia zbilansowanego i ruszać się a nie gryźć falafele czy pasty i posiłkować się suplementami w kilogramowych ilościach. Tak więc jeśli Pana twierdzenie że ludzie są bardziej świadomi to albo ludzie to debile albo rozsiewa Pan gherezję światłoćmiącą. Pozdrawiam
- Mam jedną uwagę do w zasadzie wszystkich materiałów które wypuszczasz: reklamy. Nie, nie mam problemu z tym, że są, tylko jak są ulokowane względem materiału - mianowicie notorycznie pojawiają się w pół jakiegoś zdania. Było by bardzo na + gdybyś zwrócił uwagę na rozlokowanie pojawiających się reklam w czasie materiału, tak by pojawiały się kiedy zmieniasz temat lub przechodzisz do kolejnego omawianego punkt - w ten sposób nie będą wybijały ze skupienia.

P.S. Do dobrych dusz proponujących instalację ad-block'a - wiem, znam i tutaj proszę zakończmy temat ad-blocker'ów ;)
- Przydalo by sie z konkretami np. Ile moglo by kosztowac wejscie w ktoras z tych opcji zaczynajac od zera...
- W Grudziądzu to nie działa :<
- Koniecznie z argumentacją! :)
- Świetny odcinek 🙂. Z jakiego hiszpanskiego filmu jest czołówka?
- Film o niczym zero konkretow. Mlodym sie nie chce bo sa leniwi, starym sie tez nie chce bo boja sie wejsc w nowe buty lub zaliczyli pare wpadek z biznesem lub zmiana pracy. A ekspertow ogladaczy od Tik toka nam nie brakuje.
- jedyny zawód odporny na kryzys - złodziej , w każdej sytuacji się odnajdzie
- Ależ Pan to długo nagrywał, mineło chyba 1,5h na zegarku przed Panem.