Mój mail nachemii85@gmail.com Mój instagram nachemii85 Facebook https://www.facebook.com/nachemii Fanpage https://www.facebook.com/Nachemii-757... Trochę o mnie... Mam na imię Sylwia. W roku 2017 dowiedziałam się że choruje na nowotwór złośliwy neuroendokrynny zlokalizowany w miednicy. .

Wasze komentarze:


PRZEPROWADZAMY SIĘ NA WIEŚ🐮🐷WŁASNY BIZNES🥚🥚🍳

- jak bedziesz miala nastepnego pendraka to zrob kopie :)
- Jesteś bardzo pozytywną osobą. Pozdrawiam, Trzymaj się ciepło 💕
- A zaglądaliście tu? - Law firm Poland- może i więcej, ale czy ok?
- Wszystko siedzi w głowie.Nie da się sobie wszystkiego wmówić.Mozna sobie powtarzać jestem mądry, piękny, osiągnę to czy tamto każdego dnia , ale co z tego ,jak mam za mało ambicji w sobie, za dużo empatii , jestem zły na wszystko..Bo często jest tak , że ten co pnie się na wyżyny z czasem idzie po trupach do celu a inny wycofuje się po pierwszej porażce, bo ma niskie poczucie własnej wartości .Moim zdaniem trzeba zawsze znaleźć dłuższą chwilę , usiąść pomyśleć , zastanowić się, analizować za i przeciw i patrzeć przede wszystkim na siebie.Mieć te chwilę zastanowienia. Jak ja jestem szczęśliwy z automatu idzie , że ci bliscy wokół nas też , bardziej pomocni itd. , jakoś lepiej się wszystko układa.Konkretny cel, konkretne działanie , wsparcie dobrego ramienia z boku i do przodu .Tylko często jest tak ,że my sami nie wiemy co chcemy i z reguły pęka nasz słomiany zapał...bo jest dziś wielką gonitwa zesr...j się a postaw się.
- Co ty robisz kochana że masz takie śliczne włosy? Ukladasz je codziennie?
- Zamiast tabletek przeciwbólowych i przeciwzapalnych polecam kurkumę bio z pieprzem i odrobiną dobrego oleju. Po wypadku lekarz kazał mi zjeść 40 tabletek przeciwbólowych w przeciągu 7, czy 8 dni, bo inaczej z bólu nie będę mogła spać. Zjadłam 2, dalej leczyłam się kurkumą. Polecam poczytać o dobroczynnych właściwościach kurkumy. Jest lepsza niż lekarstwa, poza tym jest też przeciwnowotworowa.
- Dużo Zdrówka życzę 🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡
- Masz piekna cere😘❤️
- Szarpałam się ze sobą wiele lat, że mogę lepiej, więcej, bardziej.. zanim zaakceptowałam siebie. Dopiero teraz mogę powiedzieć, że naprawdę lubię siebie taką, jaka jestem. I tę smutną i tę radosną.. staram się ze wszystkiego wyciągać naukę, widzieć plusy nawet patowych sytuacji, ale to czasem wymaga czasu.. i tak jak powiedziałaś - akceptacji danej sytuacji. Też wyzbyłam się parcia na to by być NAJ. Określiłam swoje priorytety bo zrozumiałam, że to jest NIEWYKONALNE po prostu. I powiem szczerze, że nigdy nie byłam szczęśliwsza niż teraz. I nawet jak się wkurzam czy płaczę to czuję taki... "luksus". Że po prostu mogę. Że się na tę część siebie nie zamykam. I to jest super. Od razu spore napięcie z człowieka spada :))
- Sylwuś, ja tak samo jak Ty jeśli jest taka potrzeba daję sobie czas żeby popłakać, żeby w ten sposób wyrzucić z siebie na przykład jakiś żal, czy opłakać niemoc. Staram się nie tłumić emocji, szczególnie wtedy gdy moge pobyć sama ze sobą. Przesyłam buziaczki Kochana i dużo zdrówka Ci życzę 😘💗
- Z tymi lekami to masz racje w 100%
- ,,Turbo sierota;)" potrafisz rozbawic.😁👍👍😙
- Ja szpauem bo. Szercze mnie bolauo wymiotować mi sie hcziauo nuw w wiem czo to byuo
- dawno mnie tu nie bylo , masz super wloski ,kiedy one ci tak odrosly 😉
- Pan Jezus uzdrawia , idż na " Dotyk Boga " w Gliwicach Idz do Michała Świderskiego . On cię poprowadzi do przyjecia uzdrowienia . Z Bogiem .
- Jak jesteś przeziębiona to mocz nogi w ciepłej wodzie około 20 min z dobrą solą ( oczywiście dolewając gorącą wodę od czasu do czasu) po 20 min nie wycierając nóg założyć grube skarpety i pod kołderkę ŻADNYCH APAPÓW I IBUPROMÓW !!!!!!!!!
- Ooo tamtego miśka z krawatem w szelkach dostałam wczoraj na naświetlaniach🤩 złoty aparat jest cały w miśkach 🤭😍
- Niby wszyscy wiedzą że pieniądze nie dają szczęścia a i tak błądzą:)
- Sylwia skąd taki piękny łańcuszek?
- Częścią pędu do przodu są porażki, wiec jes czas na płacz jtirt nasza naturą. Płacz wskazany, ale nie za długo. Wszystko tlrobmy w balansie
- Sylwia a ja mam takie pytanie jak to się stało, że znalazłaś się w Chorzowie?😀 Może kiedyś poruszysz ten temat w filmie? Bo studia w Poznaniu, a pochodzisz z łódzkiego🙂