Bezpłatne webinarium z Mieczysławem Siudkiem. Techniczne spojrzenie na najciekawsze rynki. Czy rajd na giełdach będzie dalej kontynuowany? Jak wygląda analiza cykli na giełdzie? Co mówi nam analiza wolumenu o wzrostach na amerykańskich giełdach? W co inwestować w 2021 roku? Nagranie z d .

Wasze komentarze:


W co inwestować w 2021 roku? Mieczysław Siudek

- Inwestuj w ponad 4500 instrumentów CFD oraz akcji i ETF-ów w XTB. Konto online w 10 minut! - https://www.xtb.com/pl/live-account

Chcesz spróbować swoich sił na rynku bez ponoszenia ryzyka? Załóż bezpłatne konto demo i inwestuj na wirtualnych środkach https://bit.ly/1VRjlRA

Bądź jak José Mourinho - inwestuj z XTB

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej.

77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD.

Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.
- Zajebisty wykład!!! Pan Przemek wymiata, jeśli chodzi o tłumaczenie tego co się dzieje na wykresie.
- Zerknij sobie też i tu naprawa klimatyzacji Wrocław mam nadzieje że pomogłem,
- W co inwestowaćw 2021 roku. ODPOWIEDZ JEST PROSTA BITCOIN. WYTRZYMALEM 1MIN. I WYŁĄCZYŁEM FILM
- Da radę ktoś streścić to w kilku zdaniach?
- Panie Mieczysławie świetny wykład bardzo dziękujemy.

Pozdrawiam,
Adrian
- Bardzo fajny material! Brakuje mi tu tylko technologicznego Nasdaq (US100). W dniu wypuszczenia tego filmiku Nasdaq wlasnie skonczyl (czy na pewno?) korekte trwajaca 20 dni i siegajaca ponad 12% i oficjalnie uznana za "korekte" przez wszystkich (nawet dr Przemyslaw Kwiecien przyznal w koncu ze to korekta), a tu mowa o tylko o SP500 i DowJones gdzie rzeczywiscie bija teraz nowe historyczne szczyty. Jak to wszystko sie ma do tego tech indexu? Czy korekta na SPX i DJ pociagnie Nasdaq jeszcze nizej? Jesli tak to by oznaczalo korekte lacznie przynajmniej 20% (tak zreszta modele wyceniaja ten index ze powinein byc 20% nizej) i porownywalna z zeszloroczna panika marcowa.
- Najlepsza analiza jaką widziałem.
- Brawo Mietek! Dzięki Twojej prognozie rynek mnie nie wysiuda :)
- Mieczysław klasa 👌
- Szczepionka dobra na wszystko. Nawet na bezrobocie .
- 👏👏👏👍
- Dodruk i niskie stopy to wszystko zaburzyły... październik chciał powtarzać marzec ale szczepionka nie pozwoliła;)
- w H2O i ziemie. Kazdy uczony Rabin to wie od 3,5 tys lat. W swiecie Izraela cykle byly 7 letnie/ hossa/bessa Jednakw cyklu 7 letnim mega wazny byl zamkniety licznik po 3 latkach .W swiecie imperium rromanum cykle ulegaja zmianie co 6 pokolen...nalezalo wtedy reformowac vel regulowac system...w mikro przyjmowwano monitoring co 2 lata z uwaga na 4 rok...