Kupiliśmy dom na wsi!!! Po wielu miesiącach szukania i przygotowań w końcu udało się zakupić siedlisko dla Wiejskich Inspiracji - teraz dopiero będzie się działo - Subskrybuj koniecznie! Link do pełnego artykułu o zakupie: http://www.wiejskieinspiracje.pl/gospodarstwo-na-wsi/ _________ .

Wasze komentarze:


ZAKUP DOMU NA WSI - udało się!!! - WiejskieInspiracje.pl

- Wielkie gratulacje :) Powodzenia i zdrowia duuuuużo no i siły moc !
- Ja pozbyłam się kretów wciskając w otwory w kopczyku gałązki Tui. Odstrasza je specyficzny zapach Tui albo igielki kłują je w noski. Coś jest na rzeczy bo były krety a po tym zabiegu kretów nie ma. Pozdrawiam.
- Na tej stronie też widziałem Sklep z narzędziami ogrodniczymi- może i więcej, ale czy ok?
- 🤔❤❤❤❤❤🤔👍🏿
- Zrób koncert Zenka na ogrodzie krety na bank spierd.....
- Super żeby tylko tam nie straszylo heh
- Też tak miałam ,gatulacje
- Super cieszę się że kochacie wieś to tak jak ja dacie radę ♥️💪👌💪💪💪💪♥️👌👌👌🎉🎉🎉🎉
- Jeśli chodzi o krety to najlepiej przeganiać je kotami😁😁😁 ,u mnie na działce działa.
- Super gratulacje, wow och jak
zazdroszcze
- Chcesz sie "delikatnie" pozbyc kretow, to zawiadom komornika z policyjna asysta zeby je wyeksmitowali. Bedziesz mial rece "czyste".
- Piękne!
- Po tym właśnie od razu widać pochodzenie.
*"bez alkoholowa"
*"nie interesuje mnie robienie krzywdy zwierzętom"
- Sam remontuje siedlisko. Dawne gospodarstwo mojej babci. Dom jest 1985 roku. Poświeciłem na to duzo zdrowia i pieniędzy juZ widac efekt ale to nie koniec prac. Miałem sporo momentów zwątpienia.
- Po roku będzie narzekanie na obornik obok na polu ?
- Pozytywne nastawianie to 90 % sukcesu
- ale posiadlosc...ile ha kupiliscie?
- Gratuluję zakupu i realjizacji zamierzen.Poniewaz ogladam kanal na yourtube Lubuskie angusowo chcialam zachecic do ogladania przedewszystkim leiv Farmera Pana Tomka,ktory w bardzo zrozumialy sposob tlumaczy jak uprawiac ziemię aby zatrzyac w niej części organiczne i wodę. Podaje rowniez dobra literature i duzo ciekawych zagadnien z dziedziny rolnictwa jak rowniez hodowli zwierzat i upraey ogrodu.Powodzenia zycze w przeciewzieciach...serdecznosci sle..
- Bonjour ja ze Francji bardzo malo ja muwi po poslku. U nas na krety mamy 2 kwiatki I super dziala to jest fritillaria imperialis I euphoria lathyris. Milego dni
- U mnie na działce dobrze sprawdzają się obracające plastikowe butelki na stalowych prętach. Przy powiewach wiatru obracające się butelki hałasują i płoszą krety ;)
- Krety? Wbijasz kawałek pręta stalowego, nakładasz plastikową butelkę (do góry nogami) i w butelce wycinasz takie płaty by tworzyły rodzaj wiatraka - by się okręcały do okoła przy wietrze. Drgania przenoszone przez pręt wgłąb ziemi wygonią kreta.
Kilka lat temu powiedziałem o tym koledze, który miał straszny problem z kretami na swojej działce - wyśmiał mnie, a pół roku później przynosił flaszki w podzience.